Ford Focus 1.8 Disel 2003

Shitet nga: Hafiz 10 Nën 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 122 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR   4 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus TDCi 1.8 disel,/85kw, 115ps interkuler 2003, Fulll extra vetura posedon Airbag,esp, pasqyret elektronike dhe me nxemje, Alarm, Abes, Centrall, klim, klimatronik, karrigat me nxemje, Ollogenga, Fellne. xhamat elektronik, Radio Cd,
Tabelat RKS regjistrimi i skaduar ne gjendje te rregullt teknike dhe optike, servisimin e kryer Rrypi i motorrit i po sa ndrrum kilometrazha" 212080.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim