Shitet ose nderrohet

Shitet nga: Vigan 04 Nën 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 96 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 600 EUR   2 990 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
* Ford Focus
*1.8 Tddi
* 25.12.2001
* Klima AC ne funksion
* Abs ne kater rrota
* Timon multifunksional
* Dritare elektrike
* Fellne me 2 palë goma, dimer dhe te veres te blera para 2 jave
* TIP-TOP
* Centrallë
Hargjime shume te vogla, gjendja shume e mire, nuk ka nevoje per investime, regjistrim deri ne gusht, ne emer timin personal, nuk eshte hipotekë, perkthimi brenda dites.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim