Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM

55 EUR

Shitet nga: Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM 03 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Cmimi 55 euro
Transport falas në gjithë Shqipërinë
Transporti në Kosovë kushton 5 euro

Kontakt: +355 68 29 39 111 Whatsapp

*✔Mund te instaloni kanale falas shqiptare dhe te huaja ne kete paisje✔*

Nese deshironi te ktheni TV tuaj te vjeter ne nje smart TV, atehere kjo eshte paisja e duhur.

Detajet:
* Modeli me i ri 2020 me procesor, OS dhe aplikacione te azhurnuar.
✔ Chipset i azhurnuar ne çipin H6, mbeshtet dekodimin e fundit te videos 6K.
✔ Sistem Operativ OS Android 10.0 Q, i cili suporton aplikacionet me te fundit.
✔ 4GB Ram DDR3 dhe memorje 32GB EMMC.
✔ Bluetooth 4.0
✔ Suporton WIFI 2.4Ghz+5Ghz, plus Gigabyte Lan, shpejtesi super e shpejte e lidhjes.
✔ USB 3.0 prezanton transferimin e plote te te dhenave duplex.

Karakteristikat:
•Android 10.0 OS: Pervoja me e fundit ne android, performanc te larte per lojera ose aplikacione, shikimin e filmave, transmetimeve live, etj.
•Quad-Core: çipi me i ri, Quad Core ARM Cortex-A53 mbeshtesin sistemin Android 10.0, USB, performance të qëndrueshme.
•3 USB3.0 nderfaqe per te permbushur nevoja te ndryshme, mbeshtesin DISK USB dhe HDD USB.
•4GB RAM+32GB Memorje ju jep ju me shume hapsire ​​per te instaluar aplikacionet tuaja te preferuara.
•Grafika Mali-450MP 5-Core GPU: Suporton lojra 3D dhe vidjo me definicion te larte.
•2.4G WIFI ofron sinjal me te qendrueshem pa tel per ju qe te shijoni median HD dhe te luani lojera.
•Ethernet ose LAN:Gigabit 10/100M Standard RJ-45, ai siguron lidhje interneti me te shpejte dhe me te qendrueshme.
•HDMI 2.0: rezolucion deri ne 6K per pamje me definicion ultra te larte. Do te pershtatet automatikisht dhe do te jape cilesine me te mire te mundshme te figures qe TV juaj mund te shfaq.
•Funksioni i Rrjetit: Komunikim ne Skype, Picasa, Youtube, Facebook, Online movies, etj.
•OSD Lloji i Gjuhes: Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, etj., Gjuhe shumepaleshe.
•Ku mund te perdoret kjo paisje?!: Pune zyre, argetim ne shtepi, demonstrim takimesh, arsim shkollor, reklamim dixhital etj.
•Kjo paisje eshte nje kuti e vogel televizive, mund ta merrni kudo dhe ta perdorni per aq kohe sa te lidheni me wifi / Ethernet.

Paketimi Perfshin:
1*Android 10.0 Smart TV BOX
1*karikues AC
1*Kabllo HDMI
1*Telekomande
1*Manual perdorimi

Tags : Smart MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147
Smart TV Box Android 10.0 4K 4GB RAM 32GB ROM
2222221
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione