Ford focus 1.6 tdci econetic rks 1 vit ()()(

Shitet nga: Besmir Sot 07:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 184 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Vetura esht ne gjendje te rregullt posedon klim tempomat pulla vollan 2 qelsa 2 par goma te dimrit dhe te veres 1.6 tdci servisin e kryer rks edhe 11 muaj hipotek nuk esht denime nuk ka bej ndrrim me ndoni vetur me te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim