Ford Focus 1.8 TDci ne gjendje shum te mire

Shitet nga: Nissi Sot 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 109 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 950 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus 1.8 TDci ne gjendje shum te mire teknike dhe mekanike goma te reja te veres serviset e kryera regjistrim deri 02.05.2020
Tel : +38349332244
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim