Ford focus urgjent

Shitet nga: No name 05 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Gomat e reja , ne motorr shume i rujten 1.8 diesel shpenzimet e vogla , xhamat mbyllje -hapje elektrike, Vrejtje! i shtypur pak ne anen e majt dhe xhami pare i krisur, per keto bejm zbritje dhe marrveshje ne qmim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim