Ford Focus

Shitet nga: Arton 05 Nën 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 63 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus 2.0 TDCI, 136 ps, ne gjendje te rregullt, ulese me lekure dhe ngrohje, Navigation, Targa te huaja.Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim