Ford Focus Benzin Automatik Rks Klima Tronik

Shitet nga: Auto Sallon Krenari Sot 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 74 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes Ford Focus 2.0Benzin Automatik eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe optike eshte i rujtun si mrena edhe jasht automatiku i punon super trap osht i shtrengum tip top Posedon:Klima Tronik Automatik Gjama Elktronik Airbag Abs Esp Fellga te mira Gumat e mira per me shum kontakt:044124011 045544879 Viber +38344124011
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim