Shitet makine ford

Shitet nga: Shitet makine 20 Tet 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2004
Transmetuesi
Manual
Kilometrazha
180 000 - 189 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E kaltërt
Komuna
Zveçan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Ne qytetin e fierit shitet makine ford focus vit prodhimi 2004.Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike .Me dokumenta te paguara .
Te interesuarit te kontaktojne ne nr e cel 069 3810252
ose ne viber 069 3810252
Shitet makine
069 3810252
Leaflet
Në fillim