Ford Fusion 1.6 tdci

3 500 EUR

Shitet nga: ... 08 Dhj 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Shitet vetura Ford Fusion 1.6 tdci ne gjendje shume te rregullt e regjistruar ne rks.Vetura ka hargjime shume te vogla,posedon klim funksionale,dritaret me rryme,xhamat e erresuar ne librez si dhe i posa servisuar etj.Ndrrim nuk bejme
Leaflet
Në fillim