Picap

2 700 EUR

Shitet nga: Vigan shehu 12 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kaçanik
Struktura e veturës
FamilyBus
Prodhuesi
Ford
Picapi eshte ne gjendje shum t’mire dhe nuk ka asnje defekt.
Vigan shehu
049-204-836
Leaflet
Në fillim