Ford Grand c-max

6 599 EUR

Shitet nga: Avni 02 Pri 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
Ford
Ford Grand C-max
Dizell 2.0 tdci
Automatik
Viti i prodhimit 2011
Navi, bord kompjuter
Kamer mbrapa
Sensora para dhe mbrapa
Vet parkohet, auto parking
Dhejzjen start,stop
Mbylljen dhe hapjen me dor
Pasqyret me palosje
Vetura i ka dy qelsa
Liber servisi. 219 mij km te garantume
vetura eshte ne gjendje te mir Teknike dhe optike
Prejardhjen nga zvicra
Pa dogan
Leaflet
Në fillim