Ford mondeo

1 500 EUR

Shitet nga: Nehat 12 Tet 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Mondeo
vetura eshte ne gjendje te rregullt munde te kontaktoni ne numrat e telefonit ipko dhe val
044 291 586 dhe 049 217 407 Nehat Demiraj Pronar
Leaflet
Në fillim