FORD SERVIS JASHANICA autopjes-servisim

Shitet nga: FORD SERVIS JASHANICA Sot 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Tjetër
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mustang
FORD JASHANICA ME TRADIT 29 VJEQARE
Bejm servisimin e te gjitha llojeve te veturave te tipit FORD ne menyr profesionale dhe bejme REGLLAZHA.
KA
FIESTA
B-MAX
FOCUS
FOCUS C-MAX
S-MAX
GALAXY
MONDEO
KUGA
TRANZIT-CONECT
TRANZIT-COURIER
TRANZIT - etj.......

VETURA, TROJE,BANESA,LOKALE,AUDI,BMW,CITROEN,PEZHO,RENAULT,FIAT,ALFAROMEO,GOLF,PASAT,VW,OPEL,MERCEDES,TRAKTOR,SHPORETA,PLLAKA,ELEKTRONIKA,TEKNIK,UJSJELLS,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim