Bus

0 EUR

Shitet nga: Filip 15 Qer 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjakovë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Transit
Busi posedon liber te servisit ,dhe eshte ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga zvicrra .per informata shtes thirrni ne tel. 045881859 ose viber 0041 79 638 20 79.Qmimi shum i volitshem.
Filip
  Online
045881859
Leaflet
Në fillim