muzik per kerr

Shitet nga: Mendim 30 Tet 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

120 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Deçan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: GMC
Modeli: Sierra
bufer 1260 bar JBL original dhe dy Boks Pinonar nga 350 Wat Viber +38349474917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim