2007 GMC YUKON DENALI XL **SPECIAL EDITION**

0 EUR

Shitet nga: dardan 23 Korr 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon
Shitet vetura GMC YUKON DENALI XL
Vetura osht e sapo ardhrur nga Amerika
Motor 6.2 Benzin+Plin 4x4 Plini i sapo vendosur ne dizne.
Transmison automatik
7 ulse karrikat me nxemje dhe lekur
Klimatronik dy zonal
Senzora parkimi+kamer mbrapa
Shkall ndihmse per t'hypur nvetur automatik nqdo hapje tderes.
Navigacion Cd, Aux, Radio
Fellne 24 Goma te reja te gjitha serviset e kryme vaji filtera etj.
Per me shum informata kontaktoni ne numrin e vendusur nqdo koh
Leaflet
Në fillim