Agregati Honda Benzin 9.0

300 EUR

Shitet nga: Shkelqim 08 Tet 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Honda
Shess agregatin benzin 9.0 ne gjendje shum te rregullt ... bej dhe ndrrim me ndonje send tjeter ...
per qdo informat apo per detaje me teper na kontaktoni ne qdo koh ...

045 567 838
Ne Viber ...
0037745 567838
Shkelqim
045 567 838
Leaflet
Në fillim