Hyundai Coupe GK 2.0-143 2008

2 250 EUR

Shitet nga: kiko.italiecosmetics@gmail.com 31 Tet 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
kiko.italiecosmetics@gmail.com
+33602632879

WhatsApp:
+33602632879
Leaflet
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Coupe
Makina është në gjendje të mirë. Bëhuni pak e vogël për ne. Super veturë e të rinjve. shume e bukur ne dimer. Të gjitha shërbimet pasuan, disa pjesë të reja, përfshirë xhamin e xhamit. Asgjë për të shënuar në të fundit. Makina duhet të shihet dhe testohet. Imazhet po vijnë.
kiko.italiecosmetics@gmail.com
+33602632879

WhatsApp:
+33602632879
Leaflet
Në fillim