Hyundai Terracan 2.9 CHDI

Shitet nga: Egzon 28 Mar 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Deçan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Terracan
Gjipi osht i sapoardhur nga zvicra dhe esht ne gjendje te rregullt me targa te zvicres , goma t'dimrit t'reja i gatshem per vozitje.
Leaflet
Në fillim