Hyundai Tucson 4x4

7 650 EUR

8 600 EUR

Shitet nga: Muhamer 13 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Dragash
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Tucson
HYUNDAI TUCSON 2.0 140 ps Diesel
Esht ne gjendje te mir dhe esht doganu ne vitin 2017. Esht dora e dyt dhe i ka te garantuara kilometrat. Servisi madh me krejt filterat, ulja menjaqit dhe rrypi motorrit + pumpa ujit me Antifriz esht ber ne 12.2018. Kerri ka dej ne muajin prill regjistrim kshtu qe qmimi nuk asht bash fix.

Gumat e veres 2015 ne alufelga (4 stinore),
Gumat e dimrit 2017 ne alufelga,
4WD automatike dhe me pull per aktivizim,
Alarm,
ABS,
ESP,
Radia esht me Bluetooth USB dhe mikrofon per telefonata,
Karriket jan te lekures dhe me nxemje,
Dritat jan H4 plus per ma shum ndriqim dhe pozicjonet LED,
Dritaret mbrapa jan te zeza dhe te regjistrune,
Sensora te parkingut mbrapa,
Nxemje te Brisaqve,
Drita te mjegulles,
Pasqyret elektrike dhe me nxemje,
Pasqyrja mesme antireflektore,
4 gjomat elektrike,
Etj.
Leaflet
Në fillim