HUNDAI TUCSON 2.0 2018

20 000 EUR

Shitet nga: Emir 03 Dhj 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Tucson
Hundai tucson 2.0
Viti 2018
Automatik
KM 58000 Te garantuara me liber te servisit ne gjendje shum te rregullt , camera mbrapa karikat me nxemje perpara dhe mbrapa , navi , bluetooth , aux , usb , pasqyret me palosje automatike , sinjale Led , dritat Led , vetem ni pronar nkosov , Regjistrim deri 28.02.2021
NR KONTAKT 043900777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione