Hyundai Veloster 1.6 16V

Shitet nga: Fatlum 22 Nën 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Veloster
Shes ose ndrroj veturen ne gjendje te rregullt pa asnje defekt, 1 vit regjistrim, perkthimi i menjehershem, hargjimet shum te vogla, karrikat lekur me nxemje, navigacion, sensora, si dhe te gjitha serviset e kryera, full extra.Cmimi sipas marreveshjes.
Leaflet
Në fillim