Hyundai Volester 2013 1.8 Benzin nga Amerika

7 499 EUR

Shitet nga: xoni 06 Gush 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
Veloster
Hyundai Volester me 122.000 mile te kaluara
Vetura eshte me tri dyer- 1 te shoferi dhe 2 ne anen e djathte
6 shpejtesi
1.8 benzin
ABS
ESP
full full...

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=5Ber6exZrXw

Verejtje: vetura per momentin gjendet ne Amerike
Leaflet
Në fillim