hynday 045290107

0 EUR

Shitet nga: ilir 04 Korr 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Lipjan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i20
Shitet Hyundai i20 i posardhur dhe i doganuar. viti i vetures esht 2009 ne gjendje te mir teknike dhe optike goma te reja te dimrit gjitha serviset e kryera me koh, radio cd etj
Leaflet
Në fillim