Hyundai 1.2

3 950 EUR

Shitet nga: bedrije Sot 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i20
Shitet vetura e tipit Hyundai i20, 1.2. Vetura posedon klime, dy qelsa fabrikisht, xhama elektrike, karrike te reja dhe eshte shume i ruajten dhe super ne rregull. Cmimi 3950 euro. Kontakti 044345682
bedrije
044345682
Leaflet
Në fillim