HUNDAY I20 BENXIN 1.3 I DOGANUAR RKS OSE MDRROJM

4 200 EUR

Shitet nga: BETIMI Sot 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vushtrri
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i20
SHES VETUREN HONDAY I20 BENXIN 1.3 I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT OSE NDRROJM VETURA OSHT SHUM E RUJT SI MBRENDA ASHTU DHE JASHT PER MASHUM NA KONTAKTONI NR 044878355 📞049878355
Leaflet
Në fillim