HUNDAI i30-nga zvicra-viti 2011

Shitet nga: Naim Sot 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 107 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 900 EUR   3 700 EUR

Viti: 2011
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Shes Hunday i 30-1.4 benzin,nga zvicra ,viti 2011-vetura ka gjamat elektronik,alumin disqe,klime,etj,vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,vlen te ceket se shpenzimet i ka shum te vogla,per me shume info tel,viber dhe whats ap=+377/44/259/368
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim