U shit

Shitet nga: Naim 17 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Ferizaj
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i30
Shes Hunday i 30-1.4 benzin,nga zvicra ,viti 2011-vetura ka gjamat elektronik,alumin disqe,klime,etj,vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe optike,vlen te ceket se shpenzimet i ka shum te vogla,per me shume info tel,viber dhe whats ap=+377/44/259/368
Leaflet
Në fillim