Hyundai i30 1.6 diesel AUTOMATIC

Shitet nga: SL Automobile Sot 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 295 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Hyundai i30
1.6 diesel
2008
128.396km
dritat e shkurta dhe gjata LED
Me Liber servisi
e ardhur nga Zvicra
ne gjendje perfekte
e sapo servisuar
bejm ndrrim me bmw OSE audi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim