Hyundai i30

3 600 EUR

Shitet nga: Jeton 13 Nën 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i30
Shes veturen me tabela te Zvicres.Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe nuk ka kurrfare problemi.
Pres bleres serioz
Leaflet
Në fillim