shes hyndai i 30 sot i doganuar me homologim

Shitet nga: riad 12 Nën 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
shes hyndai i 30
sot i rexhistruar homologim dhe doganim
nga zvicra
gjendje shum te mir
plot 1 vit rexhistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim