shes hyndai i 30

Shitet nga: autos HB gjilan 22 Tet 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
shes hyndai i 30 me motor 1.6 Grdi
nga zvicra.vetura eshte me liber servisi dhe vetem nga nji person.me shum extra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim