Shiten dy hyundai i30

Shitet nga: Valmir 05 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 177 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Gjilan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Shiten :
Hyundai i30 1.6 crdi 2007 (motorri i bllokuar) dhe
Hyundai i30 1.6 crdi 2008 (pa dogan) i ardhur nga Zvicra ne gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim