Unshit nga SL automobile Gjilan

14 900 EUR

Shitet nga: Sl automobile 15 Nën 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Viti
2016
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
50 000 - 54 999
Karburanti
Naftë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i30
- Hyundai I30 1.6 d automatic -
- viti 2016
- km 50800
- nga Zvicrra
- i doganuar dhe homologim
- i garantuar per KM
- automatic 7+R
- dypar fellne ver +dimer
- lleda
- full opsione
- qmimi - 14900 e
- info 049-144779
Sl automobile
049-144779
Leaflet
Në fillim