SHITET HYUNDAI I30 1.6 CRDI

Shitet nga: Asdren 12 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mitrovicë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Te kaluara 100.000 km ( te garantuara ).
Regjistrim deri ne fund te vitit 2018.
Klima AC, xhamat elektronik.
Goma e dimrit te reja, dhe te veres.
Servisin e ka te krym para 1 muaji me te gjitha.

Per info konakto vetem ne 049163586 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim