Hyundai

13 500 EUR

Shitet nga: ... 22 Korr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
i30
Shitet Huyndai 2018 pak i perdorur 10 mije km te kaluara. I njejte me prodhimin 2020.Asnje dallim apsolut.
Makina eshte ne garancion te servisit te garantuar nga perfaqesia.
Per detalje kontakto ne tel dhe viber +38344925000Hundai Hyndai Huyndai Hundaj
Leaflet
Në fillim