Hyndai i30

Shitet nga: Labinot 24 Maj 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 284 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Vetura eshte servisuar me regull ka shpenzime ne lokal 6-7L dhe ne rrug te hapur 5-6L,kafelne me goma te veres dhe bandasha me goma te dimrit eshte 6shpejtesi dhe ka klim,eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim