Hyundai I30 Diesel URGJENT

Shitet nga: Beni Sot 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 240 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
ABS
CD player
Bllokimi qendror
Dritaret elektrike
ESP
immobilizer (LEKUR)
Kompjuter në bord
Sistemi i zërit
Tuner / radio / CD / USB / AUX
Monitorimi i presionit të gomave
Vetura eshte e ardhur nga Luxembourgu dhe eshte pronari i pare.
Çmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim