Hyundai i30

Shitet nga: Ajet Hyseni 14 Sht 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 251 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 800 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Nje pronar.
Te gjitha serviset e kryera ne servis te autorizuar.
Gomat e veres dhe te dimrit te reja me bandash dhe fellne te aluminit.
Regjistrim deri ne qershor 2018.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim