Hyundai i30

Shitet nga: Ajet Hyseni 06 Nën 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 244 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Shitet hyundai nga pronari i pare.
Te gjitha serviset e bëra në servisin e autorizuar të Hyundait.
Gomat e dimrit dhe te veres te reja me bandash gjegjësisht fellne te veta.
Regjistrim deri në qershor 2018
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim