Shitet hyundai 1.6 crdi diesel

Shitet nga: Hyundai 05 Qer 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 129 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Shitet ngjendje te rregullt me klim ka pulla ntimon tempomat xhama me rrym karrika me nxemje 1.6diesel viti prodhimit 2008 km te garantuara me liber servisi dhe me gjitha serviset,kontaktoni edhee ne viber +38344166611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim