Shitet vetura

Shitet nga: Labi 22 Maj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 284 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Hyunai i 30,1.4 benzin,manual 6shpejtesi,klim,abs,aibag,regjistrim deri me 14.4.2018,vetura posedon fellne me goma te veres dhe gomat e dimrit me bandasha te thjesht dhe me rotkapne original ,hargjimet ne urban 6-7 Lne rrug te hapur 5-6,i servisuar,ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim