HYUNDAI i30 CW 1.6 CRDI

Shitet nga: ELBERT 21 Gush 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 203 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
SHITET HYUNDAI i30 CW 1.6 CRDI

VETURA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. SI NE MOTOR , ASHTU EDHE NE KARASERI
ESHTE PERDORUESI I PARE ,DHE VETURA ESHTE BLERE NE SALLONIN E HYUNDAIT NE KOSOVE ,GJITHASHTU TE GJITHA SERVISET DERI ME TANI JANE BERE NE SERVISIN E AUTORIZUAR NE HYUNDAI, MUND TE VERIFIKONI, SI DHE VETURA I POSEDON TE DY QELESAT ME HAPJE NGA DISTANCA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim