Shitet Hyundai i30 pa dogan

Shitet nga: Amir Fejzullahu 02 Qer 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 244 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 600 EUR   7 400 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Vushtrri
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: i30
Shitet Hyundai i30 i cili gjindet ne gjendje shum te mir teknike. Vetura eshte ne targat finlandeze. Kilometrat jan origjinale. Posedon librin e serivisit, origjinalen finlandeze dhe te gjitha dokumentat e tjer. Mund ti kontrolloni kilometrat dhe me kompjuter etj etj. Kilometrat jan dhe te regjistruara ne sistemin e kontrollit teknik qe behet cdo vit (ne Finland). Ky lloj i vetures dhe ky model specifik, fabrikisht motorri permban 66kW apo 90 kuajfuqi, mirpo eshte i modifikuar me sistem kompjuterik dhe permban tani diku rreth 120 kuajfuqi. Gje e cila e ben me te fort dhe me ekonomik. Motorri i vetures eshte zinxhiror dhe 1600 kubik. Vetura gjindet ne Kosov per nje koh te limituar. Kshtu qe te interesuarit mund te me kontaktoni dhe ta testoni veturen ne vend te ngjarjes. Vetura ka disa shenja te vogla ne branikum e par. Do mundohem dhe ti tregoj ne foto qe mos te kete ndonje keqkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim