Hyundai IX35

11 800 EUR

Shitet nga: Astrit 13 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
ix35
Shes Hyundai ix35 , vetura i ka vetem 74000 KM te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire.Eshte 2.0Benzin gjithashtu e ka te instaluar sistemin me plin edhe hargjon shume pak.Jam pronari i pare i ksaj veture.Viti i prodhimit 2011
Leaflet
Në fillim