Shes Hyundai ix35

11 800 EUR

Shitet nga: Astrit 20 Dhj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Hyundai
Modeli
ix35
Shes HYUNDAI ix35,vetura i ka vetem 74000 Km te kaluara dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte 2.0 Benzin gjithashtu e ka te instaluar sistemin me Gaz dhe hargjon shume shume pak, Viti i prodhimit te vetures eshte 2011, dhe jam pronari i pare i kesaj veture.
Leaflet
Në fillim