Jaguar E- Type Dizell -05 ngjendje perfekte

Shitet nga: Dani 09 Dhj 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
E-Type
Gjendje perfekte i ardhur nga zvicra gjitha serviset e kryera disel 2.0 full opcione , nuk ka nevoj as nje investim ndrrim i mundshem me vetura dhe shtylla per nderrtim .
Tel 044 153 292


,,,,,,,,
Leaflet
Në fillim