i diskutueshem

5 000 EUR

Shitet nga: Kristian Jakaj 09 Tet 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Besianë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Jaguar
makina eshte ne gjendje shum te mire....me letra te preme per 1 vit...per me shum informacion na kontaktoni dhe ne adresen e email--- kristian_jakaj@hotmail.com
Kristian Jakaj
0672890669
Leaflet
Në fillim