Shes Jaguar

Shitet nga: Roki 09 Nën 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Jaguar
Modeli
XKR
Shes dhe ndroj Jaguar
2.5 V6 4×4 kvatro benzin
Rks iskadum
Leaflet
Në fillim